Profesionalus el. paspirtukų remontas, bei jų dalys

Taisyklės

Kontaktinė informacija

Taisyklės

"Atsisakius darbų, klientams suteikiama galimybė atsiimti paspirtuką be atliktų darbų. Tačiau taikomas 35,00 € diagnostikos mokestis, kuris užtikrina profesionalų įvertinimą ir reikiamų darbų nustatymą.

Kalbant apie baterijos įkrovimo palaikymą, norime priminti, kad mes nesame atsakingi už baterijos įkrovimo ir palaikymo procesą. Todėl klientams rekomenduojame kuo greičiau pasiimti paspirtuką, siekiant išvengti baterijos nusilpimo ir užtikrinti optimalų veikimą.

Laikymo sąlygos po remonto yra tokios: pirmos 7 dienos - laikymas nemokamas. Nuolatiniame laikyme po 7 dienų - taikomas 5 € už kiekvieną pradelstą dieną. Laikymas mėnesį ir ilgiau - taikomas 45,00 € už kiekvieną mėnesį, siekiant užtikrinti jūsų įrenginių saugumą ir tvarką.

Mes taip pat siūlome transportavimo paslaugą - klientams siūloma patogi transportavimo paslauga iš kliento namų arba kitos vietos. Transportavimo kaina - 12 € į vieną pusę, užtikrinant patogumą ir patikimumą.

Skubus paspirtuko taisymas - klientams, kuriems reikalingas skubus taisymas, teikiama ši paslauga, tačiau taikomi dvigubai didesni serviso įkainiai, siekiant suteikti prioriteto tvarkaraštyje.

Nesuremontuoto paspirtuko utilizacija - Jeigu suremontuoto paspirtuko klientas neatsiima per 3 mėnesius po pristatymo, Xscooters.lt turi teisę jį utilizuoti."