Profesionalus el. paspirtukų remontas, bei jų dalys

Saugojimas ir priežiūra

Saugojimas ir priežiūra

Mūsų paslauga: Elektrinių paspirtukų, dviračių ir motociklų saugojimas ir priežiūra žiemos sezonui - kainos nuo 5 eu /Mėn "

Ar ieškote patikimos ir patogios saugojimo ir priežiūros paslaugos savo elektriniams paspirtukams, dviračiams ar motociklams žiemos sezonui? Mūsų įmonė siūlo specializuotą paslaugą, skirtą jūsų transporto priemonių saugumui ir gerovei.

Paslaugos kainos nuo €5 eu už menesį už žiemos sezoną. Tai apima:

Saugią ir uždarą saugojimo vietą: Jūsų elektrinis paspirtukas, dviratis ar motociklas bus saugomi šaltuoju metų laiku sausoje ir švarioje patalpoje.
Apsaugą nuo netikėtų oro sąlygų: Jūsų transporto priemonė bus apsaugota nuo drėgmės, lietaus, sniego ir kitų nepalankių sąlygų, kurios gali pakenkti jos būklei.
Priežiūrą ir būklės stebėjimą: Mūsų komanda nuolat tikrins jūsų priemonės būklę, įsitikindama, kad ji veikia tinkamai. Būsime atsakingi už baterijos priežiūrą, stabdžių ir padangų būklės tikrinimą, taip užtikrindami jūsų saugumą.
Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė būtų tinkamai saugoma ir paruošta vėl naudoti, kai prasideda šiltesnės klimato sąlygos. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu.

Kontaktuokite mus, norėdami sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ir suderinti detalęs. Laukiame jūsų skambučio arba el. pašto!

Kainos ir planai

"Paspirtukų, dviračių ir motociklų saugojimas bei priežiūra žiemos sezonui: pasirinkite planą, kuris atitinka jūsų poreikius!"

Ar ieškote patikimos ir rūpestingos saugojimo bei priežiūros paslaugos savo elektriniams paspirtukams, dviračiams ar motociklams žiemos sezonui? Mes siūlome keletą paslaugų planų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo poreikius.

Planas "Saugus" - tik 5eu/mėn:

Šilta ir sausa patalpa: Jūsų transporto priemonė bus laikoma šiltoje ir sausoje patalpoje, užtikrinant geriausią apsaugą nuo drėgmės ir oro sąlygų poveikio.
Planas "Kompleksinis" - tik 9eu/mėn:

Paspirtuko/dviračio priežiūra su baterijos pakrovimų nuolatiniu stebėjimu: Mūsų ekspertai prižiūrės jūsų paspirtuką/dviratį, reguliariai tikrindami baterijos būklę ir atlikdami pakrovimo procedūras, užtikrindami, kad jūsų priemonė visada būtų pasiruošusi naudoti. Pasiruošimas prieš atidavimą: Prieš grąžindami jums paspirtuką ar dviratį, atlikome išsamų tikrinimą ir paruošimo procedūras, užtikrinant, kad jūs gausite transporto priemonę, paruoštą saugiam ir patogiam naudojimui.
Planas "Maxi" - tik €15eu/mėn:

Baterijos priežiūra ir korozijos apsauga: Mes rūpinsimės jūsų elektrinių paspirtukų, dviračių ar motociklų baterijomis, stebėdami jų būklę ir atliekant būtinus priežiūros veiksmus. Be to, mes suteiksime specialų sutepimą, kuris apsaugos specelius nuo korozijos. Baterijos draudimas: Jei jūsų baterija sugenda mūsų priežiūros laikotarpiu, mes suteiksime nemokamą remontą arba keitimą, užtikrindami, kad jūsų priemonė visada būtų pasirengusi veikti. Paslaugų kainos yra labai konkurencingos, o mūsų profesionali komanda pasiruošusi rūpintis jūsų transportų