Profesionalus el. paspirtukų remontas, bei jų dalys

Image

Patirtis

Konsultuojame klientus, patariame, kaip geriau prižiūrėti paspirtukus, kad rečiau tektų juos remontuoti.

Image

Dalys

Sandėlyje turime pagrindines atsargines dalis, todėl tikėtina, kad jūsų paspirtuko remontas neužtruks.

Image

Lojalumas

Nuolatiniams klientams galime pasiūlyti specialias elektrinių paspirtukų remonto paslaugas ir nuolaidas.

Image

Klientai

Dirbame su privačiais asmenimis ir verslais, turinčiais savo paspirtukų „parkus“.

XSCOTTERS.LT

Mūsų teikiamos paslaugos

Vilniuje atliekame visų tipų elektrinių paspirtukų remontas. Taisome ne tik visų tipų paspirtukus, bet ir kitą techniką.

Xiaomi remontas

Mes teikiame įvairias remonto paslaugas, tokių kaip gedimų paieška, diagnozė, baterijų pakeitimas.

Baterijų remontas

Aukštos kokybės remontas ir gamyba: Mes naudojame tik aukštos kokybės baterijų dalis ir medžiagas.

Ninebot remontas

Diagnostika ir gedimų paieška: Mūsų specialistai atliks diagnostikos, bei remonto procedūras.

Kugoo remontas

Patyrę technikai: Mūsų komanda susideda iš patyrusių technikų, kurie turi žinių apie Kugoo paspirtukus.

Minimotors remontas

Gedimų paieška ir diagnostika: Mes atliekame išsamią gedimų paiešką ir diagnostiką.

Ultron remontas

Variklio remontas ir priežiūra: Mūsų komanda turi gilių žinių apie Ultron paspirtukų variklius.

Fido ado remontas

Mes užtikrintume ilgaamžiškumą ir patikimumą remontuojant ADŌ, Fidoo ir kitus dviračius.

E-motociklų remontas

Mes padėsime, jei jūsų elektrinis motociklas reikalauja priežiūros ar remonto.

Apie mus

Xscooters.lt yra patikima ir profesionali elektrinių paspirtukų remonto paslaugų teikėja, kurio tikslas yra suteikti aukščiausią remonto kokybę klientams Lietuvoje. Mes puikiai suprantame, kad elektriniai paspirtukai yra labai populiarios ir patogios transporto priemonės, todėl siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų patikimą ir greitą remonto paslaugą.

Mūsų remonto specialistai yra aukštos kvalifikacijos ir turi ilgametę patirtį dirbant su įvairių tipų elektriniais paspirtukais, elektrineis dviraciais ir motociklais . Tai užtikrina, kad Jūsų paspirtukas bus patikimai ir greitai suremontuotas, o mūsų klientai galės mėgautis savo paspirtuku be gedimų ilgą laiką.

Mes teikiame įvairias remonto paslaugas, tokių kaip gedimų paieška, diagnozė, baterijų pakeitimas, rėmo taisymas, padangų keitimas ir daug kitų paspirtukų taisymo darbų. Mes naudojame tik aukštos kokybės dalis, kad užtikrintume ilgalaikį ir patikimą Jūsų paspirtuko veikimą.

Mūsų kompetencija

Be to, mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų geriausią kainą už remonto paslaugas. Mes žinome, kad remontas gali būti brangus, todėl stengiamės suteikti patikimą remonto paslaugą už prieinamą kainą. Mes taip pat stengiamės, kad remontas būtų atliktas kuo greičiau, kad mūsų klientai galėtų kuo greičiau grįžti prie savo kasdienio gyvenimo.

Mūsų specialistai taip pat teikia patarimus ir rekomendacijas dėl elektrinių paspirtukų priežiūros, kad Jūsų paspirtukas tarnautų Jums ilgą laiką. Mes stengiamės, kad mūsų klientai būtų gerai informuoti apie paspirtukų priežiūrą ir būtų sugebėję išsaugoti savo paspirtukų veikimo efektyvumą ilgiau.

Visiems mūsų remonto darbams teikiame garantiją, kad mūsų klientai galėtų jaustis saugūs ir užtikrinti.
XSCOTTERS.LT

Kodėl verta rinktis mus?

XScooters.lt - Profesionalus Elektrinių Paspirtukų Baterijų Remontas ir Aptarnavimas

Dalys ir aksesuarai: Mes tiekiame plačią pasirinkimą originalių ir aukštos kokybės pakaitinės dalys bei aksesuarus daugeliui elektrinių paspirtukų modelių. Nesvarbu, ar jums reikia naujoji baterijos, variklio dalies, valdymo pultelio arba kito komponento - mes turime tai, ko jums reikia.

Profesionalus remontas: Mūsų patyrę technikai gali atlikti įvairių elektrinių paspirtukų remontą. Neatsižvelgiant į tai, ar tai yra gedimų diagnozė, variklio taisymas, baterijos keitimas ar elektronikos sutvarkymas, mes galime rasti tinkamą sprendimą ir atkurti jūsų paspirtuko veikimą.

Profesionalus remontas: Mūsų patyrę technikai gali atlikti įvairių elektrinių paspirtukų remontą. Neatsižvelgiant į tai, ar tai yra gedimų diagnozė, variklio taisymas, baterijos keitimas ar elektronikos sutvarkymas, mes galime rasti tinkamą sprendimą ir atkurti jūsų paspirtuko veikimą.

Konsultacijos ir pasiūlymai: Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti jums patarimus ir rekomendacijas dėl elektrinių paspirtukų priežiūros, remonto ar naujųjų dalų pasirinkimo. Mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir norus.

Image
Image

Reikia pagalbos?

XScooters.lt yra jūsų patikimas partneris, kuris siūlo aukštos kokybės elektrinių paspirtukų dalis, remonto paslaugas ir net aukštos kokybės baterijų gamybą. Mes specializuojamės įvairių gamintojų, įskaitant Xiaomi, Ninebot, Ultron, Dualtron, Cityway, Kugoo ir kitus, elektrinių paspirtukų aptarnavime.